پیدا کردن تخت و تشک مناسب نیاز به زمان و تلاش دارد. برخی از افراد ترجیح می دهند به صورت آنلاین تحقیق کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند به فروشگاهی مراجعه کنند که در آن تشک ها را آزمایش کرده و ببینند. ترکیبی از این دو رویکرد به شما کمک می‌کند تا اطلاعات لازم را برای تصمیم‌گیری درست جمع‌آوری کنید.

29 ژوئن 2022

تونی براون

خواب خوب عمدتاً به تشکی که برای استراحت انتخاب می کنید بستگی دارد. به همین دلیل، تخت خواب یکی از مهم ترین خریدهایی است که انجام می دهید.

 

اما انتخاب یک تخت جدید می تواند فرآیندی پیچیده به نظر برسد، به خصوص که این کاری است که ما اغلب انجام نمی دهیم، شاید فقط چند بار در طول زندگی مان.

 

زوج جوان با کودکان خرید تخت

تقریباً هر سازنده ای ادعا می کند که تشک هایشان پاسخی برای خواب بهتر شبانه است. با گزینه های بسیار زیاد، دانستن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است.

 

هیچ رویکرد یکسانی برای خوابیدن وجود ندارد. برخی از افراد دوست دارند در تشک فرو روند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند بالای آنها دراز بکشند. راحتی به ترجیح شخصی بستگی دارد.

 

اگر قصد خرید یک تخت و تشک جدید را دارید، این راهنما همه چیزهایی را که برای کمک به آسان‌تر کردن این فرآیند باید بدانید را توضیح می‌دهد.

 

قبل از اینکه به خرید بروید

برخی از برنامه ریزی ها و آماده سازی ها در انتخاب تخت و تشک جدید بسیار موثر است. یک نقطه شروع خوب این است که به این فکر کنید که چه چیزی را در تختخواب خود دوست دارید یا دوست ندارید. این به شما کمک می کند تا در مورد نوع تختی که ممکن است بخواهید یا نیاز داشته باشید، ایده ای پیدا کنید. به عنوان مثال، اگر در رختخواب گرم می شوید، ممکن است بخواهید از تشک های مموری فوم خودداری کنید زیرا برخی افراد تشک ها را برای خوابیدن گرمتر می دانند. اگر همسرتان در طول خواب شما را اذیت می کند، تشک جیبی فنر، لاتکس یا مموری فوم را در نظر بگیرید که می تواند به کاهش حرکت یا ارتقا به تخت بزرگتر کمک کند.

 

در اینجا موارد دیگری وجود دارد که باید هنگام انتخاب تخت و تشک جدید در نظر بگیرید:

 

آیا تخت سفت تر را ترجیح می دهید یا نرم؟

آیا تشک شما باعث درد و درد می شود؟

آیا احساس می کنید از رختخواب بیرون می روید؟

آیا شریک زندگی تان وقتی برمی خیزد مزاحم شما می شود؟

آیا تشک برای چرخاندن خیلی سنگین است؟

آیا تخت به اندازه کافی بزرگ است که دو نفر با هم اشتراک داشته باشند؟

آیا در رختخواب احساس گرما می کنید یا سرد؟

اندازه گیری کنید

قبل از خرید یک تخت جدید، مهم است که اندازه های خود را به دقت بررسی کنید. اگر تشک را جداگانه می‌خرید، این شامل اندازه‌گیری پایه تخت فعلی‌تان می‌شود تا از تناسب تشک جدیدتان مطمئن شوید. همچنین باید نقاط دسترسی مانند پله ها و درگاه ها را بررسی کنید تا از مشکل در تحویل جلوگیری کنید.

 

همچنین، اندازه های اتاق خود را بررسی کنید تا ببینید آیا اتاق می تواند تخت بزرگتری را در خود جای دهد یا خیر. مطالعات نشان می‌دهد که زوج‌ها در تخت‌های بزرگ‌تر بهتر می‌خوابند، زیرا کمتر باعث ایجاد مزاحمت برای یکدیگر می‌شوند.

 

چقدر باید برای یک تشک جدید هزینه کنید؟

وقتی نوبت به خرید یک تشک جدید می رسد، باید تا جایی که می توانید هزینه کنید. با این حال، بیشتر مردم ترجیح می‌دهند روی یک ماشین جدید یا تعطیلات سرمایه‌گذاری کنند تا یک خواب خوب.

 

سرمایه گذاری نکردن روی تشک باکیفیت یکی از دلایل اصلی خواب بی کیفیت است. این می تواند بر توانایی شما برای یادگیری تأثیر بگذارد و افسردگی و اضطراب را افزایش دهد. اگر 1000 پوند برای یک تشک جدید خرج کنید، این تنها 40 پنس در هر شب در طول هفت سال است. این کمتر از یک پیمانه شیر یا یک قرص نان است!

 

تعیین بودجه برای تشک جدید ممکن است دشوار باشد زیرا عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. با گزینه های مختلف تشک، سخت است که بدانید چه می خواهید یا نیاز دارید. تبلیغات گمراه‌کننده نیز به سردرگمی می‌افزاید، زیرا قیمت‌گذاری مصنوعی و تخفیف‌های متورم باعث می‌شود بسیاری از خریداران فکر کنند که معامله خوبی دریافت می‌کنند در حالی که اینطور نیست.

 

سعی کنید هنگام انتخاب تشک جدید ذهن خود را باز نگه دارید. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک تشک خوب را به دلیل بودجه غیر واقعی قیمت گذاری کنید. اما در عین حال معقولانه خرج کنید! هنگام خرید یک تشک جدید، به طور کلی آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. این بدان معناست که تشک‌های ارزان‌تر به دفعات بیشتری نیاز به تعویض دارند.

 

از کجا بخریم

هم خرید آنلاین و هم در فروشگاه، طیف گسترده ای از مزایای را ارائه می دهد. خرید آنلاین مقایسه قیمت‌ها را آسان‌تر می‌کند و راحت‌تر است زیرا ساعت کاری فروشگاه شما را محدود نمی‌کند. از سوی دیگر، برخی از خریداران تجربه بازدید از فروشگاهی را که می توانند قبل از خرید تشک ها را ببینند، احساس کنند و امتحان کنند، ترجیح می دهند.

 

برخط

به طور سنتی، خریداران قبل از خرید یک تخت جدید از چندین فروشگاه محلی دیدن می کردند. اما بسیاری از خریداران اکنون برای خرید آنلاین راحت تر شده اند.

 

بسیاری از فروشگاه های آنلاین دوره های آزمایشی طولانی را ارائه می دهند، به این معنی که دیدن تشک در فروشگاه دیگر آنقدر مهم نیست. شما می توانید بدون نگرانی در مورد شلوغی یا گاهی اوقات فروشندگان زورگیر، از راحتی خانه خود مرور کنید. مرور آنلاین همچنین به شما این امکان را می دهد که طیف گسترده ای از اطلاعات را در مورد محصولات مختلف جمع آوری کنید و قیمت های ارزان تری را جستجو کنید.

 

اگر به صورت آنلاین خرید می کنید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 

قبل از ارائه جزئیات پرداخت یا اطلاعات شخصی، مطمئن شوید که وب سایت امن است.

آیا وب سایت توضیحی اساسی یا جامع از تخت یا تشک ارائه می دهد؟

آیا اطلاعات ارائه شده در وب سایت توسط یک متخصص یا شخصی که می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند نوشته شده است؟

https://benizma.com/product-category/تخت-خواب-دو-نفره-ارزان-با-قیمت/